Naše nabídka

VYTVOŘENÍ NOVÉHO ÚČTU - REGISTRACE            

Popisovaný postup platí pouze pro nové zákazníky bez platné registrace. Stávající zákazníci s platnými přihlašovacími údaji se pouze přihlásí do svého účtu kliknutím na tlačítko "Přihlásit do mého účtu" v pravé norní části stránky a nevytváří nový účet.

 

 1. Pro vytvoření nového účtu - REGISTRACI nejdříve klikněte na tlačítko "Vytvořit nový účet - registrace" v pravé horní části stránky.

  Pro zvětšení klikněte na náhled

   

 2. Po zobrazení následujícího přihlašovacího formuláře, doplňte do levé části svůj aktuální (používaný) e-mail. Na tento zadaný e-mail Vám budou zasílány veškeré informace o probíhajícím nákupu a stavu Vaší objednávky (potvrzení objednávky, potvrzení platby, pokyny pro realizaci bankovního převodu, potvrzení o aktivaci zakoupeného a uhrazeného kreditu).

  Pro zvětšení klikněte na náhled

   

 3. Doplňte veškeré údaje v následujícím formuláři. Po jejich pečlivém zkontrolování klikněte na tlačítko "Registrovat".

  Pro zvětšení klikněte na náhled

   

 4. V případě úspěšného vytvoření nového účtu zákazníka - registrace budete do tohoto účtu automaticky přihlášeni a zobrazí se Vám aktivní položky Vašeho účtu.

  Pro zvětšení klikněte na náhled

   

 5. Na Vaši e-mailovou adresu zadanou během vytváření nového účtu - registrace budou zaslány přihlašovací údaje pro Váš nový účet. Tyto přihlašovací údaje pečlivě uschovejte pro příští přihlášení do Vašeho účtu.

  Pro zvětšení klikněte na náhled

   


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

ZAPLATIT HOVORNÉ