NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak získat HOVORNÉ?

HOVORNÉ je možno získat v našem obchodě na adrese https://kredity.vestbazkaret.cz, kde najdete aktuální nabídku našich balíčků HOVORNÉHO pro ještě levnější hovory s našimi kartářkami v naší věštírně www.VestbazKaret.cz

Jaká je cena HOVORNÉHO při zakoupení?

Základní cena HOVORNÉHO je 35,- Kč za minutu hovoru.

Je poskytována ze základní ceny HOVORNÉHO sleva?

Ano je poskytována sleva a to formou bonusů, věrnostních slev a dalších cenových akcí zveřejňovaných na našich webových stránkách.

Je nutná registrace pro nákup HOVORNÉHO?

Ano je nutná z důvodu zabezpečení čerpání HOVORNÉHO nepovolanou osobou. Registraci je možno provést zde - přihlášení

Jsou s registrací spojené nějaké výhody?

Ano, na základě registrace získáte nárok na zakoupení cenově výhodného HOVORNÉHO s našimi kartářkami v ceně již od 25,- Kč za minutu hovoru.

Jakým způsobem je možno nákup HOVORNÉHO uhradit?

Nákup HOVORNÉHO je možno uhradit dvěma způsoby a to buď bezhotovostním převodem na náš účet, nebo přes platební bránu prostřednictvím platební karty.

Za jakou dobu od uskutečnění úhrady mohu HOVORNÉ čerpat?

Záleží na použitém platebním způsobu. V případě bankovního převodu zpravidla druhý den od uskutečnění tohoto převodu. Při platbě prostřednictvím platební karty se jedná v řádu minut případně několika hodin.

V obou případech musí být platba validována Vaší bankou a na uskutečnění úhrady musíte disponovat dostatečným zůstatkem na Vašem účtu. O uskutečnění platby Vám bude zasláno e-mailem oznámení.

Na základě potvrzení bankou bude vaše HOVORNÉ v našem systému aktivován do 12 hodin od přijetí tohoto potvrzení. O aktivaci budete vyrozuměni e-mailovou zprávou.

Jak zjistím, že je již moje HOVORNÉ aktivní?

O aktivaci HOVORNÉHO obdržíte e-mailovou a SMS zprávu.

Jak zjistím zůstatek HOVORNÉHO k čerpání?

Při uskutečnění hovoru na telefoní číslo 226 258 000 můžete dle pokynů hlasového systému zjistit zůstatek HOVORNÉHO k čerpání.

Jaká je doba platnosti HOVORNÉHO?

Platnost HOVORNÉHO není nijak časově omezena.

Jak znovu zakoupit HOVORNÉ?

HOVORNÉ je možno získat v našem obchodě na adrese https://kredity.vestbazkaret.cz, kde najdete aktuální nabídku našich balíčků HOVORNÉHO pro ještě levnější hovory s našimi kartářkami v naší věštírně www.VestbazKaret.cz a to po přihlášení do Vašeho účtu

Je nějak zabezpečeno zneužití HOVORNÉHO?

Ano, při nákupu HOVORNÉHO vždy musíte zadat telefoní číslo ze kterého budou probíhat hovory za účelem čerpání tohoto HOVORNÉHO.

Lze telefoní číslo pro čerpání HOVORNÉHO měnit?

Ano, číslo lze změnit a to buď při nákupu dalšího HOVORNÉHO, nebo zasláním e-mailu se žádostí o tuto změnu na e-mail kredity(at)vestbazkaret.cz

Jaká je tarifikace hovorů na linku 226 258 000?

Tarifikace je dle aktuálního nákupu Vašeho kreditu vždy systémem 60+60 a to od zahájení hovoru.